logo                                    

Provádíme izolace tepelné, chladové,
  hlukové a protipožární, izolace vzduchotechniky,  
zprostředkovatelskou a stavební činost.


uvod materialy certifikat kontakt  Zavolejte nám a my vám
  zodpovíme vaše dotazy.

  Mobil:
603 700 621
604 940 363


  Telefon:

241 940 869

  
     

Tepelné izolace

Tepelnou izolaci provádíme dle zadané projektové dokumentace nebo potřeb zákazníka. Použité materiály jsou vysoce kvalitní a my dodržujeme jejich správná použití. Prohlášení o shodě a certifikáty dodáváme na požádání. Izolujeme kotelny, výměníkové stanice, tepelné kolektory, potrubní mosty, horizontální a vertikální rozvody ut, tuv a sanity v obytných, administrativních a průmyslových objektech. U aplikace polyetylenových materiálů jako tubolit, kaiflex pe, mirelon nebo kaučukových kaiflex ht, armaflex sh a armaflex ht, které jsou použitelné až do +175°c. Striktně dodržujeme technologický postup montáže doporučený výrobcem.

Tepelné izolace v provedení z minerálních materiálu isover, ursa, rockwool, paroc s kašírovanou al folií s použitím kombinace potrubních pouzder a skružovatelných lamelových pásů zajistí efektivní úsporu energie a špičkový vzhled. Pro izolaci parního potrubí nebo potrubí s vysoceteplotním médiem, používáme vícevrstvou izolaci například orstech dp, lsp, sibral od 1260°c do 1430°c a fiberfrax od 1250°c do 1400°c.

Povrchové úpravy izolací, provádíme dle daného prostředí al kašírovanou folií, šedou pe folií, okapak výhradně ve vnitřních prostorách. Venkovní, ale i vnitřní izolace pak mohou být opatřeny oplechováním pozinkovým, hliníkovým, nerezovým matným, broušeným nebo zrcadlovým plechem.